Maki i weekend nad Pilicą
Witajcie w ten letni popołudniowy poniedziałek
Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną odsłoną maków, co prawda nie za wiele przybyło ale każdy krzyżyk przybliża mnie do końca 😊
I powiem Wam, że w weekend miałam okazję tworzyć w pięknych okolicznościach przyrody
Rodzinnie wybraliśmy się na spływ kajakowy nad Pilicę, a że niestety ja ze względów zdrowotnych musiałam kajaki odpuścić to postanowiłam trochę nadrobić.
A rękodzieło wtakich pięknych okolicznościach przyrody to czysta przyjemność 😍
Piękna pogoda, wspaniali ludzie i odrobina przyjemności - no czego chcieć więcej ❤️













Komentarze
Prześlij komentarz
Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad :)