Cytrynki i nowy SAL

Witajcie w przerwie między wyjazdami, wczoraj wróciłam poprałam, przepakowałam się i jutro dalej ruszamy w trasę :)
No ale nie o tym miałam pisać.
Wiecie co dopiero dzisiaj zaważyłam, że nie chwaliłam się na blogu ostatnio zrobionymi cytrynkami na kanwie TamiObecnie kończę obrazek RR - kowy i zabieram się pędzikiem za kolejne i mam nadzieję, że już za chwilę pokończę zabawy RR :) 

Muszę się Wam również przyznać, że znowu się skusiłam na zabawę SAL-ową. Kusicielką i organizatorką zabawy jest Chenia a przedmiotem zabawy jest Drzewo Życia:


Obrazek będę robiła na kanwie 20 ct mulinkami DMC nr 3047 i nr 3348 czyli wychodzi na to, że moje drzewko będzie w odcieniach zieleni :)Jeżeli macie ochotę się przyłączyć to zapraszam o tu: SAL DRZEWO ŻYCIA Komentarze

 1. Beautiful lemons and the SAL looks lovely!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za dołączenie do zabawy :) Wybrałaś kolory w tonacji podobnej do Kalliope :) Ciekawa jestem jak ten haft będzie wyglądać na Aidzie 20 ct... Powodzenia w wyszywaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cytrynki wyglądają bardzo soczyście:) A ten SAL widziałam już u Wielu dziewczyn i ciekawa jestem jak Tobie będzie szło, bo sam wzór jest piękny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. cytrynki bardzo apetyczne...interesujacy zestaw kolorystyczny do SAL-A...życzę przyjemnego wypoczynku i czekam na pierwszą odsłonę salowego obrazka...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zestaw do Drzewa życia bardzo mi się podoba, kolorki podobne do moich :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne cytrynki, a nowy projekt zapowiada się nieźle w tej kolorystyce:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad :)

Popularne posty z tego bloga

Wymianka owocowa podsumowanie

Coś dla kobiet ;)

And the winner is......